Kimiz?

Şirketimiz İstanbul genelinde hizmet veren 17 adet et ve işlenmiş et ürünleri satış mağazasına ürün tedarik etmektedir. Bahsedilen mağazalardan 15 adet çekirdek mağaza 27 Ağustos 2017 tarihine kadar Et ve Süt Kurumu Franchise mağazası olarak faaliyet göstermiştir. Kırmızı et piyasasındaki istikrarsızlık nedeniyle mağazalara düzenli ürün tedarikinde dönem dönem güçlükler yaşayan Kurumun 5 yıllık bir süre için imzalanmış olan Franchise sözleşmelerini yenilemeyerek Türkiye genelindeki Franchise mağazacılık operasyonlarını sonlandırması nedeniyle İstanbul’da faaliyet gösteren mağaza işletmecilerinden birlikte uyum içinde çalışabileceğini düşünen 15 girişimci aynı tarihlerde bir araya gelerek, ürün tedarik hizmeti sunmak üzere EBM’yi kurmuştur. Daha sonra zincire eklenen iki yeni mağaza ile birlikte EBM’nin ürün tedarik ettiği mağaza sayısı kısa sürede 17’ye ulaşmıştır.

Et ve işlenmiş et ürünleri alanında İstanbulluların hizmetine sunduğumuz çağdaş zincir satış mağazaları konsepti, Türkiye’de özel sektör tarafından hayata geçirilmiş olan geniş tabanlı (çok hisseli) ilk oluşum olma özelliğini taşımaktadır.

Mağazalarımızın kısa süre içinde İstanbul halkından gördüğü teveccüh satış noktası sayımızın süratle artırılarak ürünlerimizin daha fazla tüketiciye ulaştırılması yönünde bizleri teşvik etmektedir. Bu yöndeki çabalarımızın sonuçları önümüzdeki dönemde web sitemizden paylaşılacaktır. 

Misyonumuz

Misyonumuz, çekirdek mağazalarımıza Et ve Süt Kurumu tarafından ürün tedarik edilen dönemde kazanılan kurum kültürünün özel sektör dinamizmi ile birleştirerek et ve işlenmiş et ürünlerinde koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz et ve işlenmiş et ürünleri sektöründe Türkiye’nin en güvenilir markası olmaktır.

EBM ET BALIK

Herkes sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ete kolayca, en iyi fiyata ulaşabilsin diye!